obsluha nízkotlakého lití
Aluminium Group, a.s.
Sloup, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Co od vás očekáváme?Trochu té zručnosti a šikovnosti.Cítit se fyzicky zdatní.Máte rádi poctivou řemeslnou práci s jasným výsledkem.

Snahu se učit něco nového.Chceme parťáka, na kterého se můžeme spolehnout.Proč k nám?Podpoříme vás v tom, na co máte talent.

Hned ze startu vás kolegové do všeho zasvětí, abyste se cítili co nejlépe.Naší předností je i individuální přístup a férové jednání pro každého.

Za dobrou práci navíc finanční odměna za výkon.25 dní dovolené, bonus za docházku, příplatky za přesčasy, víkendy a svátky, dotované hotelové stravování.

Kontakt možný osobně na adrese Sloup 74, 679 13 Sloup v čase 7.00-15.00 hod, mailem : personalistika aluminiumgroup.cz nebo telefonicky na č.

603535117 v čase 7.00-17.00 hod. .

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost