OSTRAHA PRODEJNY LIDL ÚSTÍ NAD ORLICÍ
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Ústí nad Orlicí, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ NÁPLŇ : - pochůzky po prodejně- zajištění ostrahy a ochrany majetku i osob- dodržování bezpečnostních předpisů- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnostPRACOVNÍ DOBA : nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond dle požadavku manageraPOŽADUJEME : - základy práce na PC- dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování- trestní bezúhonnost- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu- věk nad 18 let- praxe a certifikát strážného výhodou - není podmínkouNABÍZÍME : - práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou- pomoc při zajištění certifikátu strážného- možnost čerpat zálohu na mzduVhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1.

a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.KONTAKT : telefonicky (Po-Pá, 9.00 - 16.00 hod) nebo email (nezapomeňte přiložit platné telef.

číslo a svou e-mailovou adresu).Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost