Channel Account Manager, EMEA
ZOOM International a.s.
Praha-Lysolaje, CZ
před 11 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha Kontaktní osoba : Tereza Kubánková, e-mail : použijte odpovědní formulář Pozn. : Osobní návštěva pouze po předchozí domluvě ve stanoveném termínu.

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Požadujeme : - Minimálně 10 let praxe v oboru. - Silné písemné a ústní komunikační dovednosti. -

Prozákaznický přístup. - Plynulá angličtina a turečtina, jiný další jazyk je výhodou. - Znalost systému Cisco Eco je na této pozici také výhodou.

Odpovědnosti : - Úzká spolupráce s partnery EMEA a prodejním týmem ZOOM. - Zodpovědnost za rozvoj stávající partnerské sítě v regionu.

 • Schopnost prezentovat společnost a produkt partnerům. Zaměstnanecké výhody : - Prémie, stravenky, dovolená navíc, občerstvení na pracovišti.
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost