VEDOUC PROJEKTOVHO MANAGEMENTU
Optima Recruitment
Ústí nad Orlicí, CZ
před 5 dny
source : jobs4it

Baví vás řízení projektů a máte v této oblasti prokazatelné zkušenosti? Máte dokončené SŠ či VŠ vzdělání technického směru?

Nedělá vám problém domluvit se německy? Pak pro vás máme skvělou nabídku!Hledáme uchazeče s dobrými organizačními a řídícími dovednostmi, který má zkušenosti s vedením týmu o 10 a více lidech.

Rovněž byste měl být schopen orientovat se v prostředí systému SAP. Vaší odpovědností bude řídit a vést projektové oddělení.

Čeká vás samostatné řešení mezinárodních projektů v elektronické výrobě, dále také příprava, koordinace plánování a realizace sériové výroby.

Můžete se těšit na zajímavé platové ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc a mnoho dalších výhod. Pokud vás naše nabídka zaujala a chcete se dozvědět víc, tak nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na váš životopis!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost