Junior Houdini FX Artist
Progressivefx s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu : Korunní 810 / 104,101 00 Praha 10-VinohradyKontakt : Kubešová Hana, e-mail : office pfx.tvZkušenosti v tvorbě - Houdini ve filmu / reklamě (znalost 3D studio May je výhodou).

MEL / Python. Důkladná znalost VRay. Práce s animací, světlem a kompozicí podle potřeb FX animace. Demo reel, kterým prokážete cit pro kompozici, světlo a barvy.

Výborné komunikační a technické znalosti. Schopnost pracovat samostatně v rychle se rozvíjejícím prostředí a vysoké pracovní nasezení.

Production experience using Houdini in film / commercials (knowledge of 3D Studio May is a plus). Knowledge of particles, fluids (smoke, dust, water), fracturing, MEL / Python.

Thorough knowledge of VRay. Follow creative and techical briefs with regard to the production schedule and set milestones.

Work with animation, lighting and compositing as necessary in order to meet FX animation objedtive. A demo reel showing a strong sense of composition, light and color.

Excellent communication skills and technical knowledge. Ability to work autonomously in a fast paced environment to deliver an extremely high level of work.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost