HLAVNÍ ÚČETNÍ
MONDO s.r.o.
Domažlice, Hradec Králové
před 4 dny
source : Hitprace

HLAVNÍ ÚČETNÍ- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned- Náplň práce : komplexní vedení účetnictví, zpracování daňových přiznání - měsíční DPH, kontrolní hlášení, SH, daň z příjmů, silniční daň apod.

vyhotovení účetních závěrek,příprava pravidelných i ad hoc reportů pro vedení spol., statistické výkazy, účast na definici a nastavení firemních procesů v rámci zefektivnění vedení účetní agendy, spolupráce s orgány státní správy a s daň.

poradkyní.- Požadujeme : vzdělání SŠ / VŠ ekonomického směru, výbornou znalost účetnictví a orientaci v daňových předpisech, praxe v oboru min.

5 let, znalost účetního SW Helios Orange výhodou, dobrá znalost MS Office, aktivní a samostatný přístup k práci, důslednost, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost a ochota učit se novým věcem.

 • Nabízíme : Příspěvek na stravování, mobilní telefon, 4 týdny dovolené + 5 dní sick days, příspěvek na životní / penzijní připojištění.
 • případě zájmu nás kontaktujte e-mailem : info mondo.cz
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost