Ostraha prodejny Kaufland
BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Praha
před 11 hodinami
source : Hitprace

Datum nástupu je od 1.9.2020 do 31.8.2021 s možností prodloužení pracovního poměru.Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou na půl nebo na jeden rok s možností prodloužení pracovního poměru.

MVP : U plynárny č.p. 1432 / 64, Michle, 140 00 Praha 4Kontakt : e-mailem nabor.centrum bohemiamarten.cz, telefonicky 721954166 (po-pá od 9 : 00-15 : 00 hod).

Pro info ohledně místa nechodit na pobočku, ale volat na výše uvedené číslo.Směnnost : různá (1 směna, 2 směny, turnusové služby, dělené směny)Náplň práce : zajištění ostrahy a ochrany majetku.

Požadujeme : příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu, dobrý zdravotní stav, praxe výhodou - není však podmínkou.

Možnost práce i na DPP. Možnost týdenních záloh na mzdu. Certifikát strážného zajistíme!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost