L2 Network Support Engineer 24x7
Dimension Data Czech Republic s.r.o
Praha hl.m., Praha
před 3 dny
source : Hitprace

MVP : Miilevská 2095 / 5, Praha 4Kontaktovat e-amilem veronika.frantova dimensiondata.comLevel 2 support with the main focus on Networking technologies, resolving incidentsMonitoring of the ticketing system and ticket handling to achieve and exceed SLA / OLA Advance trouble shooting supporting Networking Technologies Knowledge transfer to L1 engineers.

Assisting Level 1 Engineering teams with escalation supportRequirements : Working experience from technical support (network technologies / servers), strong customer and service orientation, active level of EnglishWillingness to work on shifts 24x7Level 2 podpora se zaměřením na sítě, řešení incidentů, monitorování ticketového systému, dosahování SLA / OLA.

Předávání znalostí L1 podpoře. Asistování L1 podpoře při eskalování ticketů.Požadavky : Zkušenost s tecnickým supportem (sítě / servery), orientace na zákazníka, aktivní znalost Angličtiny.

Ochota pracovat na směny 24 / 7.Zaměstnanecké výhody Vzdělávání v rozsahu dle dohody s přímým nadřízeným5 týdnů dovolené3 tzv.

Sick Days ročněNáhrada mzdy za dobu dočasné pracovní neschopnosti nad zákonem stanovenou výši náhrady mzdy do výše fixní základní mzdy po dobu dočasné pracovní neschopnosti až 21 dnů ročněNotebook a mobilní telefon včetně datového tarifu dle firemních standardůPříspěvek na penzijní připojištění ve výši 1.

000 Kč měsíčně (po zkušební době)Nadstandardní zdravotní péče (po zkušební době)Poukázky na stravování (Ticket Pro) v hodnotě 85 Kč s 55% dotací firmouObčerstvení (káva, čaj, voda) na pracovišti zdarma

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost