Praktické sestry
Domov pro seniory Pod Skalkou
Mníšek pod Brdy, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo práce : Domov pro seniory Pod Skalkou, Skalecké náměstí 500, 252 10 Mníšek pod Brdy, Praha - západNáplň prácePoskytování komplexní ošetřovatelské péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 06.

00-18.00 hodin, noční směna 18.00-06.00hodinPožadujeme : - způsobilost k výkonu povolání zdravotního asistenta dle 30, odstavce 1) vyhlášky č.

55 / 2011 Sb. pod odborným dohledem všeobecné sestry- trestní bezúhonnost, komunikativnost, empatii- empatii, flexibilitu, schopnost týmové práce- znalost práce s PC (v programu)- očkování proti hepatitidě typu "B"Nabízíme : Práce na plný i částečný úvazek, možnost stravování, vzdělávací kurzy, možnost přespání po službě (pouze do 31.

12. 2015). Nástup možný ihned. Plat dle státních platových tabulek - cca 11.780 Kč základní + nárůst o dosaženou praxi, po zkušební době osobní ohodnocení, 4 týdny dovolené, firemní akce.

Termín nástupu : možný ihned.Dotazník pro uchazeče a životopis zašlete na e-mail : petra.lovecka mnisek.cz případně nás kontaktujte na tel : 318 591 381.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost