PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU
AC Jobs
Plzeň-město
před 3 dny

Je Vaší silnou stránkou plánování a komunikace se zákazníky? Chcete pracovat na jednu směnu a využívat anglický jazyk? Dejte nám o sobě vědět zasláním vašeho životopisu! Obsazujeme pozici PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU.

Pracovní náplň

  • Kontrola, potvrzování termínu a cen dodávaných komponentů
  • Kontrola a zajištění skladových zásob
  • Zpracování dat v interním systému
  • Příprava zakázek a podkladů pro expedici
  • Zprostředkování dodání potřebných dílu k výrobě produktů
  • Zpracování odvolávek zákazníků
  • Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na minimálně mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti jako Disponent nebo Plánovač výroby
  • Schopnost komunikovat se zákazníky
  • Pečlivost, samostatnost
  • MS Office Excel
  • Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Docházkový bonus v
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Bonus za produktivu a kvalitu
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Kafeterii
  • Místo pracoviště - Tachov
  • Požádat