OPERÁTOR/KA VÝROBY - 149 CZK/hod.
SULCO Automotive Group, s.r.o.
Plzeň
před 16 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Chcete mít volné víkendy? Vyhovuje Vám 2 směnný provoz? Je na Vás spolehnutí? Pak hledáme právě Vás, spolehlivé a precizní OPERÁTORY V ELEKTROVÝROBĚ, kteří se nebojí práce.

Místo výkonu práce STOD. doprava zajištěna ZDARMA

Pracovní náplň :

drobná montáž elektrických koncovek na kabelech

Požadujeme

Co bystě měli umět a znát?

předchozí zkušenosti jsou vítány ale nejsou podmínkou rádi Vás vše naučíme

min. základní vzdělání

důležitá je manuální zručnost

spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Co za Vaši práci nabízíme?

práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní firmě

zajímavé mzdové ohodnocení až 27 200 CZK měsíčně

možnost 13. platu

obědy a svačiny v areálu za zaměstnanecké ceny

5 týdnů dovolené

příspěvek na ubytování nebo dopravu

příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění a volnočasové aktivity

dobrou dopravní dostupnost do práce

pracovní vybavení zdarma

nástup ihned

Pokud je to přesně to, co hledáte, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi sejdeme na osobní schůzce, kde vše pořádně probereme.

případě dotazů nás kontaktuje na tel. čísle kontaktovat telefonicky >

nahoru

Vydělejte si na pivko společně.

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat