Všeobecná sestra bez specializace
Oční tkáňová banka Praha Vinohrady, z.ú.
Praha-Vinohrady, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Šrobárova č.p. 2112 / 73, Praha 3. Kontakt emailem : použijte odpovědní formulář telefonicky : použijte odpovědní formulář, osobně : PO-

PÁ 8 : 00 - 16 : 00 hod. na adrese Šrobárova č.p. 2112 / 73.Sestra se specializací pro práci v tkáňové banceŘP sk.B podmínkou, alespoň základní znalost AJ výhodou.

Předchozí praxe v tkáňové bance výhodou ale ne podmínkou. Nabízíme vysoce specializovanou práci v nestátním, nejmoderněji vybaveném tkáňovém zařízení.

Naše zaměření : odběr dárcovské tkáně, hodnocení, zpracování, skladování a expedice k transplantaci.Komunikativní osobnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti, pozitivní a iniciativní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, znalost PC, MS Office.

Pracovní doba 40hod. / týden + cca 4 hod. / týden pohotovost na telefonu.Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, stravenky, stabilizační prémie.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost