Pracovník/ce pro práci s rostlinami
Zemědělské družstvo Haňovice
Haňovice, CZ
před 14 dny
source : Easy-prace.cz
 • Pracoviště : Haňovice č.p. 18. Skleníky Haňovice. Nástup možný ihned.Pracovní náplň : vyvazování rostlin; spouštění rostlin;
 • řezání listů; sběr rajčat; pomocná práce s rostlinami. Schopnosti : spolehlivost, pečlivost, pracovitost, dochvilnost, schopnost pracovat v týmu.

 • Co nabízíme : 5 týdnů dovolené; dotované stravování na pracovišti; po odpracovaném roce možnost příspěvku na penzijní či životní pojištění;
 • možnost 13. platu; moderní a čisté pracovní prostředí. Praxe : v zemědělství / rostlinné výrobě výhodou, není však podmínkou.

  Pracovní doba : 6 : 00 - 14 : 30 (pracovní doba se může měnit dle ročního období, nerovnoměrně rozložena).V případě zájmu zašlete svůj životopis POUZE na email použijte odpovědní formulář telefonní kontakt použijte odpovědní formulář Tereza Pokorná.

  Step 2
  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost