výživový specialista/ka NUTRIADAPT
Olympea Queen s.r.o.
Havlíčkův Brod, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace
 • vzdělání a znalosti v oboru výživy a zdravého životního stylu - VOŠ v oboru nutriční terapie, případně absolvovaný akreditovaný kurz poradce pro výživu a zkušenosti v oblasti výživy, spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, empatie, obchodní talent, ochota pomáhat druhým, aktivita, samostatnost, flexibilita, loajalita, příjemné vystupování, všeobecný přehled zejména v oblasti zdravého životního stylu a sportu, výhodou znalost AJ- zajistíme odborné zaškolení a možnost dalšího vzdělávání - specializace v oblastech jako je výživa sportovců, dětí, diabetiků apod.
 • poradenství v oblasti výživy a životního stylu již zajištěné klientele, vedení konzultací s klienty, příprava individuálních výživových plánů pro klienty na základě vyhodnocení jejich zdravotního stavu a potřeb, následná péče o klienty při pravidelných konzultacích, prodej služeb, potravinových prémiových doplňků stravy a funkčních potravin (žádný skrytý prodej a vnucování produktů!), možnost realizovat se při přípravě individuálních stravovacích plánů a různých odborných materiálůOsobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost