Výrobní inženýr/technolog výroby MFE - nástupní bonus 100.000,- Kč
Bosch Group
České Budějovice, Jihočeský kraj, CZ
před 3 dny

Popis společnosti Českobudějovický závod Robert Bosch vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů a disponuje vlastním vývojovým a testovacím centrem.

Zaměstnává téměř 4000 pracovníků. V Českých Budějovicích působí závod společnosti Robert Bosch již od roku 1992.Náš závod se dlouhodobě umisťuje na prvním místě v soutěži Zaměstnavatel regionu.

Zároveň jsme v roce 2017 získali cenu za Sociální dialog a motivaci zaměstnanců. Popis nabídky práce

 • Podílení se na řízení výrobní linky s vysokým stupněm automatizace* Zajišťování dodržování kvality vyráběného produktu* Optimalizace výrobních procesů* Snižování výrobních nákladů a technických prostojů výrobní linky* Analýza vyřazených produktů* Implementace zlepšovacích návrhů* Komunikace s dodavateli výrobních technologií* Podpora náběhu nových stanicS čím se u nás setkáte : * s vývojem nových výrobních technologií a zařízení (kamerové a poziční systémy, roboty, laserové svařování, nanášení vicekomponentních materiálů, atd )* s propracovaným systémem řízení výroby* s možností ovlivnit / změnit stávající procesy* se spoluprací s klíčovými odděleními společnosti Robert Bosch* s účastí v mezinárodních projektech (nové generace výrobků)* prezentací projektů vedení společnosti Robert Bosch Kvalifikace
 • VŠ technického směru* Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka* Analytické a logické myšlení* Organizační schopnosti* Chuť učit se * Týmová spolupráce Další informace
 • Atraktivní finanční ohodnocení* Moderní formy vzdělávání zaměstnanců online vzdělávací programy, stáže v zahraničí, jazykové kurzy, odborná školení* Podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 9.
 • 000,-Kč / měsíc* Bezúročné půjčky na bydlení až do 300.000,-Kč* 13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)* Čtvrtletní a roční prémie* Cafeterie 10.

  000,-Kč / rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby* Příspěvek na penzijní připojištění 1300,-Kč / měsíc* 5 týdnů dovolené* *Podpora work-life balance : možnost využití home-office (až 11 dní / měsíc)* flexibilní pracovní doba* podpora zkrácených úvazků pro rodiče s malými dětmi* dny volna navíc nad rámec zákoníku práce* firemní mateřská školka* Zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu* Stravování v areálu firmy, obědy od 22,-Kč* Příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč* Zdravá firma program pro podporu zdravého životního stylu : * přednášky, workshopy a konzultace podporující zdravý životní styl* nekuřácká firma a podpora odvykání kouření

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost