Kovář - ohraňovací lis
SPINWARE s.r.o.
Olomouc, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Výroba strojních součástí, ohýbání kulatin, profilových materiálů, plochých tyčí nebo výpalků. Rovnání materiálů, výkovků, výlisků.

Ohýbaní profilového materiálu. Obsluha ohraňovacího lisu, případně zkružovacích válců Požadujeme : SOU strojírenského oboru praxe ve strojírenství min.

3 roky, praxe na ohraňovacím lisu vítána znalost čtení výkresové dokumentace ochota pracovat ve 2 směnném provozu Nabízíme : obědy za 22,-

Kč v areálu společnosti 5 týdnů dovolené příspěvek na důchodové připojištění 500,- Kč výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké ozdravné pobyty ve vybraných destinacích zvyšování Vaši kvalifikace (školení, kurzy) stabilní a perspektivní zaměstnání kariérní růst další benefity náborový příspěvek až do výše 10.

000 Kč Vzdělání : SŠ s maturitou, vyučení Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost