SVÁŘEČ CO2,38 - 55 tis Kč/m, UBYTOVÁNÍ,DOPRAVA ZDARMA,PRAHA
Etimos Human s.r.o.
Praha
před 3 dny
source : JenPráce.cz

Pro našeho významného zákazníka výroby stavebních strojů v Dobříši hledáme zaměstnance na pozici : Svářeč

Svozy do zaměstnání na všechny směny zajištěny ZDARMA přímo před výrobu z lokalit : Praha-Modřany (cca 55 minut), Sedlčany (cca 45 minut), Příbram, Dubeneč, Obořiště, Mníšek p.

B., Nová Ves, Voznice, Hořovice, Jince, Nový Knín, Stará Huť)

Náplň práce :

  • svařování malých bagrů a nakladačů
  • práce ve 3 směnném provozu po pá (ranní 6 14, odpolední 14 22, noční 22 6)
  • práce v hale v čistém prostředí
  • Požadujeme :

  • platný svářečský průkaz CO2 (po domluvě lze zajistit)
  • manuálně zručné lidi, které baví a zajímá práce ve výrobě
  • zdravotně způsobilé členy výrobního týmu
  • dochvilné a spolehlivé pracovníky
  • Nabízíme :

  • PRŮMĚRNÝ VÝDĚLEK OD 38.000 55.000 KČ / MĚSÍC
  • příplatek za odpolední směnu ve výši 6 Kč / hod
  • příplatek za noční směnu ve výši 20% z průměrné mzdy
  • další prémie a motivační bonusy dle kvality práce a výkonu
  • nadstandardní dovolenou 25 dnů
  • MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ
  • ZAJIŠTĚNÁ DOPRAVA DO PRÁCE
  • dotované závodní stravování nebo STRAVENKY ve výši 55 Kč
  • zajištěný pitný režim v celém závodu
  • práce je v moderním a čistém prostředí
  • možnost zajištění obnovy neplatného svářečského průkazu
  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • vstřícný osobní přístup ke každému našemu zaměstnanci