VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŘÍZENÍ ZAKÁZEK
AC Jobs
Ústí nad Labem
před 9 dny

Pro významnou strojírenskou výrobní společnost na Ústecku hledáme zkušeného, technicky i technologicky zaměřeného a koordinačně zdatného kandidáta na pozici Vedoucího oddělení řízení zakázek.

Pracovní náplň

  • řízení zakázek společnosti, zodpovědnost za svěřené projekty
  • komunikace se zahraničními zákazníky (termíny, stav výroby, logistika)
  • odpovědnost za kompletní zpracování zakázek, dodržení termínů, včetně dokumentace, správnosti dat v systému a informovanosti zákazníka
  • prezentace technických řešení zákazníkům, podpora při zapracování dodatečných požadavků, změn
  • koordinace přípravné fáze nových projektů
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními výroba, kvalita, technický a ekonomický úsek
  • spolupráce při tvorbě kalkulací a tvorbě rozpočtů
  • vedení evidence poptávek a nabídek
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického, strojního směru
  • zkušenosti s řízením projektů a zakázek min. 3 roky
  • anglický jazyk na středně pokročilé komunikativní úrovni
  • znalost Microsof Office (Excel), SAP výhodou
  • strojní orientace a technická zdatnost
  • znalost technické dokumentace
  • Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • technologicky vyspělé prostředí
  • příjemný pracovní kolektiv
  • platové ohodnocení dle kvalit kandidáta
  • příspěvky na stravování
  • další benefity společnosti
  • Místo výkonu práce v okolí Ústí nad Labem.
  • Požádat