Administrativní podpora BOZP
HUTCHINSON s.r.o.
Rokycany, CZ
před 12 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro HUTCHINSON s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina pasivně
  • lokalita : Klostermannova 995, Rokycany 1 (Rokycany), 33701
  • Přidáno : 4.5.2019
  • Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace :

    Místo výkonu práce : Klostermannova 995, Rokycany

    Náplň práce : administrativní podpora BOZP, náplní práce je třídění a zakládání dokumentů a výpomoc BOZP specialistovi s administrativními úkoly oddělení

    Požadujeme : úplné střední všeobecné vzdělání, nutnou podmínkou pro tuto pozici je komunikativní znalost anglického jazyka

    Nabízíme : platové ohodnocení od. 12.000,- Kč / měs. Pracovní úvazek je v průměru na 4 hodiny denně, pozice je vhodná pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

    5 týdnů dovolené, přítomnostní a věrnostní bonus, poukázky Benefit Café, závodní stravování, penzijní připojištění, účast v akciovém programu

    Kontakt : p. Barbora Drozná, první kontakt bude na ÚP - miniburza

    JOBMATCH

    Vyžadované vzdělání : ÚSV

    Hrubá mzda : 12 000 Kč

    Step 2