Všeobecná sestra domácí ošetřovatelské a paliativní péče
Charita Svitavy
Svitavy, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

NÁPLŇ PRÁCE : do nově vznikající služby a nově vznikajícího týmu hledáme sestřičku se srdcem na dlani, s respektem k domácímu prostředí pacienta, s úctou k člověku a životu a s odvahou jít do toho.

Hledáme zdravotní sestru na pozici VŠEOBECNÁ SESTRA DOMÁCÍ OŠETŘOVATELSKÉ A PALIATIVNÍ PÉČE. Stručná charakteristika pracovního místa : provádění odborných zdravotních výkonů, ošetřovatelské a paliativní péče ve vlastním domácím prostředí pacienta, úzká spolupráce s ostatními členy pracovního týmu, vedení dokumentace, flexibilní pracovní doba, směny podle aktuálních pacientů.

POŽADAVKY : odbornost všeobecná sestra, praxe min. 1 rok u lůžka, aktivní řidič (k práci je využíváno služební vozidlo), velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, aktivní přístup k práci a spolupráci, ochotu se učit novým věcemNABÍZÍME : smysluplnou práci v malém kolektivu, podporující a respektující pracovní prostředí, možnost podílet se na vybudování nové zdravotní služby, profesní vzdělávání, odbornou supervizi, 5 týdnů dovolené, Předpokládaný nástup : září 2021, Výše úvazku : 1,0 nebo zkrácený úvazek individuálně dle domluvy, Mzda : 31.

000 Kč / celý úvazekKONTAKT : Kontaktujte, prosím, ředitelku Charity Svitavy : E-mail : vendula.kourilova svitavy.charita.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost