Hledáme nové kolegy – pohodová práce v čisté výrobě 170,-/hod – Loštice
ABZAKOVO spol. s r.o.
Loštice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Hledáme nové kolegy pohodová práce v čisté výrobě 170,- / hod Loštice

Hledáme nové kolegy k nám do přátelského týmu.

Na pozici Tě zaučíme a vše ti vysvětlíme J

Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy

Jediné co potřebujeme, je aby jsi mohl docházet na třísměnný provoz.

Náplň práce :

  • Ukládání materiálu do stroje
  • Manipulace se zbožím
  • Komunikace s vedoucím
  • Požadujeme :

  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Na pozici Tě v případě zájmu zaučíme, vhodné tedy i pro nezkušené
  • Určitě Tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti a dovednosti nabízíme my!

  • U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 170, / hod.
  • Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet!
  • Začátků se bát nemusíš, vše Tě rádi naučíme
  • Příplatky za práci o víkendu a přesčas
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.