Specialista odměňování
Digiteq Automotive
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Náš 12-členný HR tým aktuálně rozšiřujeme o novou pozici HR Controlling Specialist a hledáme na ni nového kolegu / novou kolegyni, který / která bude mít na starost firemní strategii odměňování a benefitů a poradenství v dané oblasti našim manažerům.

Čeká ho / ji projekt nastavení nového systému odměňování zaměstnanců. Bude při tom úzce spolupracovat s naší HR manažerkou Emílií a externím dodavatelem.

čem bude spočívat Tvá role?* Zodpovědnost za mzdovou politiku společnosti* Nastavení a vylepšování systému odměňování zaměstnanců* Administrace bonusů a odměn* Systemizace pracovních míst a jejich odměňování dle metodologie* Zpracování a řízení mzdového rozpočtu* Správa vybraných činností v oblasti benefitů vč.

tvorby a úpravy směrnic* Členství ve firemní salary committee### Na co se u nás můžeš těšit?* Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji* Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny / týden)* Pružnou pracovní dobu* 5 týdnů dovolené* Flexi volno dohoda o napracování poskytnutého volna* Sick days* Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 110 Kč)* Systém Cafeteria (od 4 000 Kč / rok)* Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn.

Škoda* Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč / měsíc* Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky* T-Mobile Program tarify i pro rodinné příslušníky* Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovištiZní to jako práce, kterou aktuálně hledáš?

Zašli nám svůj životopis.Těšíme se na setkání s Tebou!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost