Obchodní zástupce - Teplice, Ústí n. L., Děčín, Lovosice
Sazka
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Jak bude vypadat Vaše práce?* Budete mít zodpovědnost za plnění obchodních plánů ve svěřené oblasti Ústeckého kraje - region Teplice, Ústí n.

L., Děčín, Česká Kamenice, Litoměřice, Roudnice n. L., Lovosice.* Každodenní komunikace a budování vztahů s našimi partnery.

 • Vyhledávání nových prodejních míst v daném regionu.* Spolupráce s našimi kolegy z daného regionu.Co byste měl / a splňovat?
 • Prodejní, vyjednávací a komunikační dovednosti, zákaznicky orientovaná osobnost.* Proaktivní přístup vyhledávání nových prodejních míst.
 • Spolehlivost, samostatnost a vstřícnost.* Flexibilita a vysoké pracovní nasazení.* Úplné středoškolské vzdělání ukončeno maturitní zkouškou.
 • Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).* Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.* Trestní bezúhonnost.
 • Proč se k nám přidat?* Stanete se součástí společnosti, která se již po čtvrté umístila na bedně vítězů v soutěži Zaměstnavatel roku, a také se pyšníme oceněním Aon Best Employer.

 • Získáte zajímavou a zodpovědnou práci.* Víme, kdy je čas na odpočinek. Pracujeme tvrdě, ale věnujeme se i rodině, přátelům a koníčkům.
 • Kromě tradičních benefitů jako je 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, 5 sick days atd., máme například FIT program (můžete si zajít na masáž, a pořádáme mnoho aktivit v oblasti sportu a zdraví).
 • Budete mít široké možnosti odborného rozvoje a vzdělávání.* Motivující platové ohodnocení, stabilní bonusový systém.* Plníme sny nejen našim zákazníkům, ale i zaměstnancům.
 • Benefits- Bonusy / prémie- Auto i pro soukromé účely- Mobilní telefon- Notebook- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Kafetérie- Zdravotní volno / sickdays- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost