Referent odboru územního a hospodářského rozvoje - agenda územního plánování na oddělení územního a strategického plánování
Statutární město Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením, znalost stavebního zákona a správního řádu, včetně souvisejících právních předpisů výhodou, osvědčení zvláštní odborné způsobilosti pro oblast územního plánování, výhodou, praxe v oblasti státní správy (pořizování územního plánu a zpracování závazných stanovisek Orgánu územního plánování) výhodou, znalost práce s GIS výhodou, komunikační a organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů, pracovní flexibilita, schopnost samostatné tvůrčí práce a dalšího vzdělávání v oboru, koncepční myšlení, znalost práce s výpočetní technikou a orientace v místopisu města Jablonec nad Nisou a okolí.

Zpracování závazných stanovisek Orgánu územního plánování a dále pořizování územně plánovacích podkladů a územně plánovací dokumentace pro město Jablonec nad Nisou a obce ve správním obvodu obce s rozšířenou působností, a to dle požadavků zákona č.

 • 183 / 2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů (stavební zákon).Nabízíme : o perspektivní zaměstnání;
 • o odpovídající platové podmínky a zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou.Kontakt : e-mailemÚplné znění inzerátu vč.

  dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost