Pracovník v sociálních službách - osobní asistent
DĚTSKÝ KLÍČ Šumperk, o.p.s.
Šumperk, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Náplň práce : přímá obslužná péče o klienty s autismem. Pracovní doba : od 13.00 - 22.00 hod; 22.00 hod - 9.30 hod (jedná se především o odpolední a noční směny).

Požadujeme : - vzdělání SO nebo ÚSO (kvalifikace dle zák. č. 108 / 2006 Sb., o sociálních službách), tedy vzdělání sociálního zaměření anebo kurz pro pracovníky v sociálních službách,- orientace v sociální problematice,- komunikativnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost a odpovědnost,- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel),- trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

Výhodou : - zkušenost práce s osobami s autismem,- řidičský průkaz sk. B.Nabízíme : - smysluplnou a zajímavou práci v profesionálním týmu- podporu v dalším vzdělávání- platové podmínky dle délky praxe od 18 000,- Kč - možnost dalšího vzdělávání - 5 týdnů dovolenéJedná se o pracovní poměr na plný úvazek.

Pracovní smlouva na dobu určitou, po zaškolení a vyhodnocení spolupráce, možno prodloužit na dobu neurčitou.Zájemci o pracovní pozici odešlete strukturovaný životopis a motivační dopis na : Milada Mazurková, e-mail : dkmazurkova seznam.

cz nebo poštou na adresu : Dětský klíč Šumperk, o.p.s. Kozinova 5, 787 01 Šumperk nejpozději do 21.8.2020. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost