Odborný /ná pracovník/ice výzkumu a technického servisu
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Ústí nad Labem, Česká republika
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : Revoluční 1930 / 86, Ústí nad Labem 1 (Ústí nad Labem), 40001
  • Přidáno : 20.8.2019
  • Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech :

    Místo výkonu práce : Revoluční 1930 / 86, Ústí nad Labem.

    Popis pracovní pozice :

    podíl na výzkumu, vývoji nových produktů a jejich aplikací

    technická podpora prodeji, komunikace se zákazníky

    technické konzultace a technická řešení pro zákazníky

    spolupráce s marketingem

    příprava technické dokumentace (aplikační a technické listy)

    Požadujeme :

    VŠ v oboru chemie (obor : polymery, alkydy - výhodou) - vhodné i pro absolventy VŠ

    anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem

    znalost Microsoft Office

    řidičský průkaz sk. B

    Nabízíme :

    samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí

    možnost osobního a odborného růstu

    pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr s možností prodloužení

    pracovní doba 37,5h týdně

    5 týdnů dovolené

    příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru

    dostupnost pracoviště - v centru města Ústí nad Labem, blízkost nádraží, MHD

    možnost příspěvku na ubytování či dopravu pro uchazeče z jiného kraje

    upřesnění nabízené mzdy :

    seniorská pozice 30 - 38000 Kč

    uchazeč z oboru chemie se znalostí problematiky polymerů, alkydů či epoxidových pryskyřic nejlépe s 3 letou praxí a s jazykovou vybaveností)

    juniorská pozice 27 - 30000 Kč

    uchazeč z oboru chemie, výhodou znalost polymerů, alkydů či epoxidových pryskyřic, s jazykovou vybaveností)

    absolventská pozice 24 - 26000Kč

    uchazeč z oboru chemie do 2 let po ukončení studia s jazykovou vybaveností)

    Kontaktní osoba :

    Bc. Jana Hlávková, personální oddělení

    telefon : 477 163 107, e-mail : hlavkova spolchemie.cz

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 24 000 36 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.