Obsluha vstřikovacích lisů
Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o.
Domažlice, Horšovský Týn
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce : obsluha vstřikovacích lisů a jeho příslušenství, zodpovědnost za chod strojních zařízení, řešení a odstraňování výrobních poruch, zadávání dat do výrobního systému, vizuální kontrola dílů a odebírání vzorků pro oddělení kvality, spolupráce s kolegy na směně, vedoucím výroby na směně a projektovými manažery.

Práce v nepřetržitém provozu - 3 dny denní směna od 06-18 hod., 3 dny volno; 3 dny noční směna od 18-06 hod. Práce v čistém prostoru -

nošení overalu, pokrývka hlavy, rukavice, rouška.Požadavky : zručnost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, uživatelská znalost práce na PC (MS Office).

Výhodou je praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě.Nabízíme : týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou, příspěvek na zdraví, kulturu, prevenci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete Váš životopis na personální oddělení Bc. Markéta Knoppová, m.knoppova gerresheimer.

com nebo volejte na tel. číslo 373 726 297 (po-pá 7 : 30 - 15 : 30), případně osobně Horšovský Týn-sídlo zaměstnavatele - PO-PÁ - 7 : 30-15 : 30 hod.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost