MISTR (MISTŘI) VÝROBY - SMĚNOVÝ MISTR
Annonce
Staré Město, CZ
před 3 dny

A z : / / a : / / Náplň práce : - řízení podřízených pracovníků na směně, jejich zaškolování a motivování, zajištění efektivity strojů a zodpovědnost za dodržování plánu výroby, odpovědnost za kvalitu produkovaných výrobků - kontrolu pracovních výkonů a dodržování BOZP - řešení aktuálních poruch strojů ve výrobě a provádění plánované údržby strojů - vedení skladové evidence a provádění inventur - spolupráce při vývoji nových produktů, zlepšování procesů výroby a zavádění nových technologií.

Požadujeme : - řidičský průkaz sk. B - zkušenosti z potravinářského nebo polygrafického oboru (není nutností, ale výhodou) - roky zkušenosti z obdobné pozice, kde jste vedl / a tým lidí (i menší počet) - uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, apod.

podmínkou, ostatní informační systémy výhodou - praxi s údržbou a drobnými opravami strojního zařízení. Nabízíme : - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dny zdravotní volno (sick days) / rok, bonusový systém v závislosti na plnění cílů společnosti, týmu a individuálním přístupu, pololetní, roční odměny, vzdělávací kurzy, školení. telefonicky, emailem.

 • Práce s PC
 • Práce s PC - textový editor (Word)
 • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
 • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
 • Nabízíme

 • zdravotní volno, příspěvky, odměny, školení
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost