Java vývojář (Big Data) - 6999
ITjobs, s.r.o.
Jihomoravský kraj
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Toto místo obsazujeme pro českou společnost zabývající se problematikou rozsáhlých distribučních sítí energie.

Na této pozici budete :

  • spolupracovat na vývoji nové generace hlavního produktu v oblasti rozsáhlých senzorových sítí (smart grids)
  • kontaktu s moderními technologiemi (ElasticSearch, Kafka, Zookeper, Ansible, Ruby, Docker aj.)
  • mít možnost přicházet s novými nápady, zapojit se do technického designu
  • mít přesah i do frontendu
  • testovat aplikaci, zejména pomocí systému Jest
  • pracovat na projektech pro velké energetické společnosti
  • součástí menšího agilního týmu
  • mít z kanceláře výhled na celé Brno : )
  • Požadujeme

  • dobrá znalost Javy (velkou výhodou znalost frameworku Spring)
  • znalost Linuxu na úrovni vývojáře
  • velkou výhodou znalost nástrojů, jako je Maven, Jenkins, Ruby, Docker, Git
  • alespoň pasivní znalost AJ
  • alespoň tři roky zkušeností s vývojem v Javě
  • výhodou zkušenost s většími projekty nebo v oblasti Big Data (ElasticSearch, Kafka)
  • VŠ nebo SŠ vzdělání v IT
  • Nabízíme

  • jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný i zkrácený úvazek
  • dále nabízí pružnou pracovní dobu a možnost home office, týden dovolené navíc, stravenky, Multisport karta, další vzdělávání aj.
  • Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.

    Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.