RECEPČNÍ hotelu*** na Praze 4, 27000-30000 Kč/měs
JLV, a.s.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Informace

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici recepční / ho do hotelu ABITO na Praze 4 - Michle.

Popis pozice :

  • práce s klienty
  • administrativní činnost v rámci evidence a odvodu dokladů a dokumentů
  • práce podle rozpisu směn, včetně nočních směn
  • Nástup ihned.

    Zašlete nám svůj profesní životopis. Vhodné uchazeče budeme do 5 dnů kontaktovat. Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jinému uchazeči.

    Co od vás očekáváme

    Požadujeme :

  • SŠ vzdělání
  • výbornou češtinu
  • znalost AJ na středně pokročilé úrovni, další jazyky výhodou
  • znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • komunikační dovednosti
  • zkušenost z hotelové recepce výhodou
  • Co vám nabízíme

  • zázemí velké tradiční české společnosti
  • jistotu výplatních termínů
  • stravenky
  • 13. plat vánoční odměna (1 / 2 průměrné měsíční mzdy)
  • po roce příspěvek na penzijní / životní pojištění 300 800 Kč
  • občerstvení na pracovišti
  • podnikové fitness centrum zdarma i pro rodinné příslušníky
  • možnost se zúčastnit firemních akcí
  • Multi Pass kartu (příspěvek zaměstnavatele na volný čas)
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.