Stavbyvedoucí pro světového lídra v oblasti stavebnictví - celá ČR
BLUE staff
Kladno, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Požadujeme : Pro naše nově vznikající projekty hledáme do týmu nové kolegy. Přidejte se k nám! Pokud jste ochotni pracovat na projektech v rámci celé ČR, jste náš člověk čeká Vás ihned HPP na dobu neurčitou a dlouhodobá spolupráce! Pokud však hledáte práci jen na dobu trvání určitého projektu, také se dohodneme.

Naše aktuální projety : Karlovy Vary, Plzeň a Vyškov.Co Vás u náš čeká?Spolupráce při realizaci stavby s vedoucím projektuÚčast na výběrových řízení zhotovitelůKoordinace prací TZB zhotovitelůKontrola kvality provedených prací a harmonogramuÚčast na přípravě stavební zakázky v kanceláři společnostiCo od nového kolegy požadujeme?

SŠ / VŠ stavební strojníZkušenosti s realizací stavební zakázkyZnalost MS Office Autocad výhodouSamostatnost spolehlivost a ochota přijmout odpovědnostPráce v týmu na stavbě v rámci celé ČRVelkou výhodou pro nás je (není povinností) : Autorizace ČKAITAnglický jazyk pokročilýZkušenost s průmyslovými stavbyVŠ Technika prostřední staveb (TZB)vyhláška 50 / 78A co Vám můžeme nabídnout : Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo určitou po dobu trvání konkrétního projektuPráci ve stabilní společnosti s významným zahraničním vlastníkemVelmi dobré platové ohodnoceníProgram zaměstnaneckých výhod včetně 5.

týdne dovolenéSlužební automobil i k soukromým účelům po dobu přidělení na projektuMobilní telefon, notebookTěšíme se na naši spolupráci!Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost