Zdravotní sestra
Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Vsetín
před 6 dny
source : Hitprace

ZDRAVOTNÍ SESTRAPOŽADUJEME : Hledáme pracovnici / pracovníka se vzděláním všeobecná zdravotní sestra, s čistým trestním rejstříkem a řidičským průkazem.

Očekáváme vlídný přístup k lidem, pečlivost, spolehlivost, trpělivost, samostatnost a odolnost vůči stresu. Praxe v oboru.

Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.NÁPLŇ PRÁCE : Zajištění ošetřovatelských úkonů (odbornost 913) na základě indikace praktickým lékařem (např.

příprava podávání léků per os, mastí a jiných léčiv, aplikace léčebné terapie, aplikace inzulinu, ošetřovatelská rehabilitace, péče o rány, pohybová aktivizace, nácvik sebeobsluhy ), zajištění ošetřovatelské péče u obyvatel domova pro seniory, vedení související dokumentace.

NABÍZÍME : 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, smysluplná a užitečná práce, příspěvek na obědy a masáže, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace.

PRVNÍ KONTAKT : E-mailem doubravova diakonievsetin.cz nebo telefonicky paní Marta Doubravová tel. : 739 244 872

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost