Speditér/speditérka
FEE Transport s.r.o.
Olomouc, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Vhodné i pro OZZ.První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.Na naši rozrůstající se pobočku hledáme nového kolegu na pozici speditéra dopravy.

Nabízíme práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která patří k jedním z největších firem v našem oboru.Požadujeme : - praxe v oblasti dopravy (výhodou)- komunikativní znalost Anglického nebo Německého jazyka (výhodou)- časovou flexibilitu, pečlivost, ochotu učit se novým věcem- znalost práce na PC (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)- komunikační, vyjadřovací schopnosti na výborné úrovni- loajalitu a týmový přístup k práciNáplň práce : - komunikace se zákazníky a smluvními partnery- zpracování cenových nabídek na konkrétní poptávky zákazníků- zajišťování přeprav (organizace a realizace zakázek spojených s přepravou zboží, sledování průběhu přepravy), komunikace se zákazníky, práce s pohledávkami- samostatné řešení problémů spojených s přepravou - zpoždění, prostoje, vytěžování, poškození či ztráta zboží, nedodržení požadovaných podmínek přepravy.

Nabízíme : - odpovídající platové ohodnocení - fixní plat + prémiový řád- pravidelná školení, firemní akce, bonusy atd.- práci v příjemném kolektivu a moderním prostředí- navýšení dovolené za každý opracovaný rok- 13.

a 14. plat, stravenky, kartu Multisport- smlouvu na dobu neurčitou po půl roce- Nástup možný ihned nebo dohodouRádi vám uděláme lákavou nabídku na míru podle vašich zkušeností a praxe - Jistotu práce na HPP, smlouva na dobu neurčitou po 6 měsících.

Nástup možný ihned - Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti - Práce v příjemném kolektivu, moderním prostředí- Nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů - Možnosti kariérního růstu NA VEDOUCÍHO DISPEČINKU- Příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj - Pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok) - Zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc) - Individuální motivační příspěvky - Velmi pohodlné a moderní pracovní prostředí - Možnost Home Office - Příspěvky na dovolenou - Firemní akce, zájezdy, večírky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost