Teamleader administrativní podpory
Alza.cz a.s.
Horní Počernice
před 15 dny

Náš osmičlenný tým, pro který hledáme nového teamleadera, je součástí oddělení reklamací, sedí v Horních Počernicích.

Jeho primárním úkolem je komunikovat s našimi servisy a zpracovávat dotazy našich zákazníků vztahující se na reklamace.

Co bude náš teamleader dělat?vést tým a starat se o jeho rozvojkomunikovat s našimi přepravci a s kolegy napříč celou firmouřešit složitější případy a posuzovat je (např.

stížnosti)nastavovat a optimalizovat nové procesybude také legislativní podporou pro EU a CZreportovat vedoucímu odděleníuplatňovat reklamace u dodavatelů Co by měl / a splňovat?

mít zkušenost s vedením lidízkušenosti ze služeb / zákaznického servisu - výhodouangličtina - B1technické povědomí, procesní myšlení a milovat moderní technologierád / a se učí novým věcem Co nabízíme?

skvělý sehraný tým, ve kterém je radost pracovat : )zázemí jedničky na trhu, firmy, která stále rychle rosteneustálé vzdělávání a rozmanitou prácizajímavé finanční ohodnocenípřístup k nejmodernějším technologiímmožnost kariérního růstu, jsme otevřeni interním přesunům v rámci firmypestrou škálu benefitů (např.

jazykové kurzy, zaměstnanecké slevy, relax místnost, vstupenky do ZOO, stravenky a pro milovníky sportu např. Multisport kartu, na centrále je pak možný přístup do firemní posilovny, nebo na lezeckou stěnu)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost