Technická podpory obchodnímu oddělení
ELTODO a.s.
Praha-Klánovice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : Praha Kontaktovat mailem bebrovad eltodo.cz - zaslat aktuální životopis, nebo přes https / / prace.eltodo.cz / nebo telefonicky 8-15 hod 606606094229.

U nás spolurozhoduješ na získání zakázky! Připrav se na práci s tabulkami a čtení výkresů v AUTOCADU.

Postupně se naučíš silnoproudé nebo slaboproudé technologie, abys mohl činit ta správná rozhodnutí.

Na této pozici určitě nespustíš ze zřetele konkurenci i dodavatele, abys měl srovnání.

Co bude tvým úkolem na této pozici? - Samozřejmě se ti na začátku bude věnovat zkušený kolega, který ti vše ukáže, bude ti pomáhat a radit.

 • Budeš připravovat, zpracovávat a oceňovat rozpočty do obchodních nabídek v oblasti silnoproudých nebo slaboproudých technologií -
 • záleží na tobě, čemu se budeš chtít věnovat.

  A co očekáváme od tebe? - Technické myšlení (školu elektrotechnického zaměření). - Umět si poradit s tabulkami v MS Excel.

 • Orientaci v AutoCADu a technické dokumentaci. - Důslednost, pečlivost, myšlení v souvislostech.
 • Proč se ti u nás bude líbit? - Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí, kde se všichni známe a tykáme si. - Pracujeme v menších kancelářích, kde je klid na přemýšlení (žádné open space).

 • Uvidíš, že práce může být i tvým koníčkem. - Máme pružnou pracovní dobu. - Investujeme do vzdělání zaměstnanců (studium, odborná školení, jazykové kurzy apod.
 • Máš u nás možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů. - Dále budeš moci využít firemní benefity https : / / www.

  eltodo.cz / kariera / co-u-nas-najdete / benefity / ).

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost