Vlastní žádost
HBPO
Mnichovo, CZ
před 11 hodinami

Pracujte pro TOP 100 předního světového dodavatele pro automobilový průmysl HBPO! Jsme neustále v čele, pokud jde o vývoj, konstrukci, montáž a logistiku komplexních příďových modulů.

Jsme také odborníky na ostatní modulární řešení. Jsme jako doma v jednom z nejdynamičtějších oborů, zaručíme Vám rozmanitou oblast úkolů spojených s mnoha odbornými výzvami.

současné době zaměstnáváme více než 2500 pracovníků po celém světě a každoročně vyrábíme okolo 6 milionů frontendových modulů.

Není aktuálně volná žádná vhodná pozice a přesto chcete poslat žádost o zaměstnání? Zašlete nám prosím touto cestou svoji žádost o zaměstnání s údajem, o jakou oblast se zajímáte.

Využijte prosím tento způsob i pro žádosti týkající se praxí, závěrečných prací (dizertací) a pracovních pozic pro studenty.

Vzbudili jsme Vaši zvědavost a chtěl / a byste se stát součástí našeho týmu?

Pak si zde nyní podejte žádost o pozici. Máte dotazy ohledně pozice nebo vaší žádosti?

HBPO Czech s.r.o. Human Resources

Nákladní 275 295 01 Mnichově Hradišti Czech Republic

Phone : +420 326 770 112

www.hbpogroup.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost