ELEKTROKONSTRUKTÉR S NJ
AC Jobs
Pardubický kraj
před 3 dny

Máte středoškolské vzdělání v oblasti elektrotechniky? Chcete mít možnost získat zkušenosti v daném oboru? Jste schopni komunikovat v německém jazyce?

Chcete se stát součástí celosvětového koncernu s možností rozvoje svých schopností? Pak nám zašlete životopis. Mezinárodní společnost sídlící v Pardubickém kraji hledá ELEKTROKONSTRUKTÉRA S NJ

Pracovní náplň

  • Tvorba dokumentace elektrických zařízení a strojů
  • Projektování součástí těchto zařízení.
  • Technická komunikace se zákazníky
  • Co požadujeme?

  • SŠ elektrotechnického směru
  • NJ na komunikativní úrovni
  • Vyhlášku 50 / 78 Sb.
  • Ochotu cestovat
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Co nabízíme?

  • Práci v zahraniční společnosti
  • Zahraniční stáže
  • Podílení se na technologickém vývoji
  • Příspěvek na stravování, zdravotní pojištění
  • Možnost bonusů
  • Výkon povolání Pardubický kraj - okres Pardubice
  • Požádat