Montážní dělníci elektronických zařízení
Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o.
Ráječko, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Vaším úkolem bude : jednoduché a základní montážní práce v elektrotechnické výrobě. Co očekáváme od Vás : ochotu pracovat v 12-ti hodinovém směnném režimu (denní, noční), manuální zručnost, dobrý zdravotní stav bez dalších zdravotních omezení, dobrý zrak, znalost pájení a osazování elektronických součástek výhodou.

Možno absolvent / ka. Nabízíme : příspěvek na závodní stravování, zákonné příplatky za přesčasové hodiny a zvýhodněné příplatky za noční směny.

Pracovní doba 37,5 hod týdně. UCHAZEČI O PRÁCI SE MOHOU DOSTAVIT VE VŠEDNÍ DNY MEZI 8.00 - 15.00 hod na recepci pracoviště v Ráječku, Osvobození 363.

JE NUTNÉ VZÍT S SEBOU ŽIVOTOPIS.Kontakt možný i telefonicky v čase 8.00-15.00 hod na č. 516 486 107, 725 581 831 - p. Frauenbergová nebo na e-mail.

adrese : andrea.frauenbergova-ext jci.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost