PRACOVNÍCI OSTRAHY - OSTRAHA PRODEJNY ALBERT
Protektia s.r.o.
Třinec, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Požadujeme - plnoletost, příjemné vystupování, flexibilita, čistý trestní rejstřík, znalost českého jazyka slovem i písmem, základní znalost práce na PC (obsluha kamerového systému), spolehlivost a zodpovědnost.

Výhodou - certifikát strážného, potravinářský průkaz, praxe v oboru.Náplň práce - ovládání kamerového systému, pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů.

Nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny, možnost i DPP.

Vhodné i pro OZZ.Odměny za záchyty, možnost záloh na mzdu, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, pomoc při zajištění certifikátu strážného.

Nástup ihned.Nechodit na prodejnu - kontaktní osoba se tam nenachází. Předem volat (Po-Pá 9 : 00-16 : 00) na tel. č. : 722 364 391 nebo zaslat životopis na e-mailovou adresu : nabor.

centrum protektia.cz, přiložit platné telefonní číslo.Pracoviště : Třinec - prodejna Albert

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost