PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE
SeneCura SeniorCentrum Písek a.s.
Písek, Czech Republic
před 3 hodinami
source : Hitprace

PP na dobu určitou s možností prodloužení.Náplň práce je : - přímá obslužná péče, podpora soběstačnosti klientů, nácvik jednoduchých denních činností, poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulace s pomůckami klientů.

Očekáváme : - základní nebo střední vzdělání, věk 18 let, způsobilost k právním úkonům, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, vlídné jednání, samostatnost v rozhodování a znalost práce na PC.

Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách je výhodou nikoli podmínkou!Nabízíme : mzdu odpovídající vašim zkušenostem, příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25%, poukázky Sodexo, dovolená navíc, bonusy za věrnost, dotované stravování, možnost profesního vzdělávání, práci ve stabilní mezinárodní firmě.

První kontakt : Dana Trochová (vrchní sestra), tel. 731 404 071, email : d.trochova senecura.cz a domluvit schůzku.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost