Hlavní inženýr projektu (HIP)
Bilfinger
Praha, Pardubice, Ostrava, PR, CZ
před 11 hodinami

Hlavní inženýr projektu (HIP)

Praha, Pardubice, Ostrava

Bilfinger Tebodin , jako součást společnosti Bilfinger SE, je mezinárodní poradenská a inženýrská společnost s 1600 zaměstnanci sídlících ve 26 kancelářích v severozápadní a střední a východní Evropě.

Bilfinger Tebodin ve střední a východní Evropě je největší inženýrskou společností v tomto regionu, která má 800 interních konzultantů, techniků a manažerů.

Kromě stavebních pracovišť po celém světě, se zaměstnanci společnosti nacházejí v kancelářích v 7 zemích : Česká republika, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Ukrajina.

Výsledkem intenzivního úsilí o sjednocení lidí v těchto zemích je poskytování špičkových mezinárodních osvědčených postupů klientům.

Bilfinger Tebodin v e střední a východní Evropě působí ve čtyřech mezinárodních obchodních liniích : poradenství, procesní inženýrství, strojírenství a projektové poradenství (tzv.

PMC). Společně poskytují portfolio služeb pro komplexní inženýrské projekty a kompletní technická řešení pokrývající celý cyklus investičních projektů.

Společnost je hrdá na své 70leté zkušenosti v automobilové sféře, širokou škálu potravinářských a zemědělských projektů a jedinečný vývoj ve větrných elektrárnách.

Klienti společnosti Bilfinger Tebodin jsou mezinárodní finanční instituce, vládní orgány a přední světové a místní společnosti zastupující různá průmyslová odvětví, mezi které patří například společnosti Bayer, Bosch, Bridgestone, Cargill, Gestamp, Henkel, LafargeHolcim, Mars, Mondelez, Sanofi, Shell, Škoda, Siemens, Viessmann a Unilever.

Co bude náplní Vaší práce?

Vedení projektu z technického hlediska :

plánování, řízení z technického pohledu

kontrolování harmonogramu činností v průběhu povolovacích procesů a následujících fázích projektu

účast na technických jednáních se zákazníkem, řešení případných reklamací zákazníka

koordinace veškerých profesí na projektu včetně subdodávek

autorský a technický dozor

Co od Vás očekáváme?

VŠ technického směru stavební zaměření

praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky

zkušenost v řízení výstavby / vedení projektů

zkušenosti v řízení dodavatelů

znalost předpisů ve výstavbě

MS Office, AutoCad, znalost BIM projektování výhodou (Revit)

AJ aktivní znalost

řidičský průkaz skupina "B"

ochota cestovat i do zahraničí

Co Vám nabízíme?

 • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
 • výhodnou lokalitu kanceláře - Praha (Florenc), Pardubice nebo Ostrava
 • zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, penzijní připojištění ve výši 5%, Multisport kartu, týden dovolené navíc, příspěvek 500,- EUR na jazykovou výuku, sick days, home office, firemní ubytování na Šumavě, teambuildingové akce)
 • možnost práce v zahraničí
 • profesní růst a vzdělávání
 • Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na hr.tebodin.cz bilfinger.com

  Inženýrství a poradenství Bilfinger Tebodin Czech Republic s.r.o. Stálý Pracovníci v úřednické profesi Jiné Inženýring Architektonická činnost

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost