Asistent/ka soudce pro civilní úsek
Okresní soud v Českém Krumlově
Český Krumlov, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Kvalifikační předpoklady : o vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oblasti práva na vysoké škole v České republiceo státní občanství ČRo plná svéprávnost k právním úkonůmo trestní bezúhonnosto znalost práce na PC (MS Office, Outlook, internet)dále požadujeme : o spolehlivost, zodpovědnost,samostatnost, pečlivost,komunikační a organizační schopnostiNáplň práce : v rozsahu zákona č.

121 / 2008 Sb., o vyšších soudních úřednících a vyšších úřednících státního zastupitelství, ve znění pozdějších předpisů, výkon úkonů soudního řízení podle o.

s.ř., z.ř.s. a v rozsahu dle pověření soudcePředpokládaný nástup : 1. 6. 2022 nebo dle dohodyDalší informace : - pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou do 31.

5. 2024 se zkušební dobou 3 měsíceNabízíme možnost bezplatné účasti na odborných školeních pořádaných zejména Justiční akademií, možnost složení odborné justiční zkouškyStrukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 15.

5. 2022 na adresu : mvalenova osoud.ckr.justice.czKontaktní osoba : Mgr. Michaela Valenová, ředitelka správy soudu, tel.

380 706 101 Upozorňujeme, že tento inzerát nezakládá nárok na uzavření pracovního poměru, jedná se pouze o nabídku volného pracovního místa.

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, stravenky, 5 dnů indispozičního volna.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost