Pracovník do Klubíčka - sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi
Diecézní charita Brno
Jihlava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Co byste měli o této práci vědět?Klubíčko poskytuje bezplatnou pomoc a podporu rodinám s dětmi, jejichž vývoj je ohrožen v důsledku dopadů dlouhodobě krizové sociální situace, s cílem zmírnit tyto dopady a zvýšit jejich možnosti na uplatnění / zapojení se ve společnosti.

Vaší pracovní náplní bude : - spolupráce při kontaktování potencionálních uživatelů služby - realizace pracovně výchovných činností s dětmi - podpora rodičů v jejich kompetencích ve vztahu k rozvoji a péči o děti- spolupráce s příslušnými organizacemi v zájmu uživatelů služby- tvorba individuálních plánů uživatelů službyCo od nového kolegy / ně očekáváme?

 • motivaci pracovat s cílovou skupinou služby - rodiny s dětmi z nacházející se v nepříznivé sociální situaci- potřebné vzdělání - sociální pracovník : min.
 • VOŠ v sociální oblasti,- pracovník v sociálních službách - kurz pracovníka v sociálních službách- výhodou zkušenosti v sociální práci- zodpovědný přístup k práci- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost vykonávat danou práci- osobnostní zralost- smysl pro týmovou práci- umění v klidu a s rozvahou řešit náhle vzniklé situaceCo za to nabízíme?

 • nástup dle dohody smysluplnou a obohacující práci nejen s malými dětmi- podpora celého pracovního týmu- vstřícnou personální politiku- zázemí velké a stabilní organizacePrvní kontakt e-mailem.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost