PORADCE/-KYNĚ TELEKOMUNIKAČNÍCH SLUŽEB
Martin Vlček
Most
před 2 dny
source : Hitprace

PORADCE / -KYNĚ TELEKOMUNIKAČNÍCH SLUŽEB Jste stále v zaměstnaneckém poměru, ale uvažujete o změně práce? Nebojte se nám s předstihem zavolat a domluvit si pohovor.

Náplní práce : - poskytování informací o službách zákazníkům - jednoduchá práce na PC (intuitivní prostředí) Co nabízíme : - dlouhodobé a stabilní zaměstnání - HPP - fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností - na odměnách a bonusech možnost zdvojnásobení platu - zajímavý finanční bonus za 100% docházku - pravidelný měsíční zaměstnanecký příspěvek na soukromý telefon - i pro nové operátory dovolená v létě - matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba - možnost kariérního růstu - hledáme i zkušené operátory / -rky a teamleadery do vedoucích pozic Pojďte pracovat do příjemného týmu.

Práce může přinášet i radost.HLÁSIT SE : Ilona Egydyová (personalistka), e-mail : firemnipece outlook.com tel. : 601158251, osobně po předchozí telefonické domluvě

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost