Technici uivatelsk podpory informanch a komunikanch technologi
AT & T Global Network Services Czech Republic s.r.o.
Brno, CZ
před 6 dny
source : jobs4it

Firma : AT & T Global Network Services Czech Republic s.r.o., IČ 25785435 Místo výkonu práce : AT & T Global Network Services Czech Republic s.

r.o. - pracoviště, Palachovo náměstí 726 / 2, Starý Lískovec, 625 00 Brno 25, okr. Brno-město Komu se hlásit : Drahomíra SnášelováVlastnosti volného místaSměnnost : Jednosměnný provozPracovněprávní vztah : Plný úvazekMinimální stupeň vzdělání : ÚSVDoba zaměstnání : od 1.

8.2019 Mzdové rozpětí : od 40 000 Kč / měsíc Vhodné pro : Absolventy středních škol Další informace : Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Poznámka k volnému místu : První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.Následující dovednosti jsou výhodou : Znalost angličtiny -

pokročilá úroveň slovem i písmemZkušenosti s péči o zákazníky / služby řízení 3-5 letZnalost obchodních produktů AT&TZnalost systémů AT&T podporujících AT&T Service AssurancePoskytování výsledků zaměřených na zákazníkaLogické myšlení a vášeň pro řešení problémůZkušenosti s nástroji pro podporu sady OfficeUchazeči musí úspěšně projít technickým testem, anglickým testem a ústním pohovorem během výběrového řízeníSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost