Pracovníci ostrahy, strážní
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Výkon práce na obchodních místech společnosti Kaufland : Praha(Libeň) - Střelničná, VoctářováPraha(Hloubětín) - KolbenovaPraha(Michle) - U plynárnyPraha(Stodůlky) - Pod HranicíDM drogerie : Praha - nám.

Republiky (PalladiumNáplň práce : zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadujeme : dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk min.18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v oblasti Security, znalost práce na kamerovém systému.

Certifikát strážného. Nabízíme : práci ve stabilní společnosti na HPP / DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet s možností měsíční zálohy.

Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Nástup možný IHNEDPro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.Kontakt tel.

721 954 166 Po-Pá od 9.00 -16.00, na mail : nabor.centrum bohemiamarten.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost