Návrhář a prodejce kuchyní
HON a.s.
Nový Jičín
před 5 dny
source : Hitprace

z : 14.7.2020Poskytování odborného poradenství v oboru interiérů, obchodní jednání se zákazníky, tvorba návrhu kuchyní či dalšího nábytku, pomocí tvůrčí invence a technických předpokladů, v grafickém 3D programu.

Vypracování cenových nabídek, technická příprava pro realizaci v informačním systému a tvorba CAD výkresů.Spolupráce při realizaci s výrobním technologem, resp.

montážním týmem.OČEKÁVÁME - minimálně výuční list v oboru truhlář, či SŠ / případně VŠ vzdělání, technického či obchodního směru, bydliště v dojezdové vzdálenosti studia NOVÝ JIČÍNŘidičský průkaz sk.

B aktivní řidič služebního vozu, znalost anglického či jiného světového jazyku (je pouze výhodou, nikoli podmínkou), výborné komunikační schopnosti v češtině, příjemné vystupování a ochotu jednat s lidmi.

Podmínkou).- Zkušenosti s prodejem, či navrhováním kuchyní (jsou výhodou, nikoli podmínkou).-Znalost kreslících programů CAD, příp.

modelování 3D. (Je výhodou zejména z důvodu zkušeností s prostorovou orientací. Pro náš systém Vás pečlivě zaškolíme).- Designový vkus, pracovní systematičnost, cit pro detail, zodpovědnost a trpělivost.

NABÍZÍME - dlouhodobou spolupráci se zázemím silné, prosperující a stabilní firmy s možností pracovat pro jednoho z největších výrobců nábytku v ČR.

 • Kreativní a rozmanitou práci v příjemném přátelském kolektivu, určenou nejen pro zkušené designéry-obchodníky, ale i absolventy, kteří se zkušenými chtějí stát.
 • Individuální zaškolení na pozici (probíhá pečlivým vstřícným přístupem na míru uchazeči).- Průběžná produktová školení v ČR i zahraničí, dle zájmu, resp.
 • individuálního plánu vzdělávání.- Podpora jazykového vzdělávání v rámci firmy, podnikové stravování za zvýhodněnou cenu, případně stravenky.

 • Možnost zdarma absolvovat s fyzioterapeutem pravidelné zdravotní masáže zad v pracovní době, čerpání zaměstnaneckých slev na firemní výrobky nábytku.
 • případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj CV spolu s motivačním dopisem na kontaktní osobu : Ing. Rataj : tomas.rataj hon.cz

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost