Dělník - přípravář grafitu
OSRAM Česká republika s.r.o.
Bruntál, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

místo výkonu práce : Zahradní 46, BruntálVybraný kandidát bude zodpovídat za : " míchání roztoků (grafitu a louhu) důsledné dodržování a kontrolu jejich parametrů " zajišťování čistoty tažících a čistících strojů a dalších částí provozu Po kandidátech požadujeme : " dobrý zdravotní stav " pečlivost, spolehlivost, samostatnost a pozitivní přístup k práciNástup možný ihnedPracovní smlouva na dobu určitou 6 měsíců s možným prodlouženímDvousměnný provoz (týden ranní, týden odpolední)Mzda : 120 Kč / hodinaZaměstnanecké výhody : Roční bonusy, 25 dnů dovolené, zázemí nadnárodní společnosti, CafeterieHlásit se na e-mail v.

reed osram.com nebo na tel. č. 724 105 185 / každý pracovní den v čase 9 : 00 - 12 : 00 / nebo osobně každý čtvrtek 10 : 30 -11 : 00 (od 18.

11.2021) Životopis sebou!!! Bez životopisu nebude uchazeč zařazen do výběrového řízení.Z : 9.11.2021

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost