Customer Relationship Supervisor - Commercial Logistics
Landis+Gyr s. r. o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt : e-mail : použijte odpovědní formulář Zajištění týmové produktivity a neustálé zlepšování procesu logistiky v rámci Centra sdílených služeb (SSC) o Podpora týmu v každodenní operativní práci a práce na vlastní operativní činnosti tj.

správa objednávek, ověřování, zvyšování a potvrzování objednávek zákazníkům prostřednictvím systému SAP ERP, kontrola data zásilek, zpracování fakturace, průběžně informování zákazníky o průběhu jejich objednávky, podpora zákazníků se všemi dotazy podle potřeby o Reporting - SAP kontrolní reporty, manažerský reporty a ad hoc reporty o Identifikace a implementace strategií neustálého zlepšování procesu logistiky a vztahu se zákazníky o Aktivní řešení eskalací a odstraňování problémů o Stanovení a komunikace cílů, které motivují tým a poskytují směr o Efektivní komunikace a podpora týmu o Odpovědnost za výkonnost týmu a plnění stanovených cílů o Motivace, vedení a rozvoj týmu o Aktivní práce se zpětnou vazbou členů týmu a vyřešení případných problému nebo konfliktu o Aktivní práce s talenty a jich rozvojem o Identifikace potřeb školení a poskytovaní mentoringu / koučování o Nábor nových lidí do týmu a jejich zaškolování Požadavky : - Min.

Bakalářský titul - Min. 5 let zkušeností v logistice - Min. 2-3 roky zkušeností v klientském servisu - Min. 2-3 roky zkušeností s vedením / mentorováním lidí (zodpovědnost za produktivitu a KPIs týmu, trénink nových členu týmu, vedeni porad a motivace jednotlivých členu týmu).

 • Akivní znalost Anglického a Italského jazyka (slovem / písmem) - Pokročilá znalost SAP a MS Excel - Skušenost s manažmentem změn - Strategická perspektiva a přehled v procesech Logistiky - Flexibilní osobnost s vysokou přizpůsobivostí měnícímu se prostředí.
 • Schopnost převzít iniciativu, odpovědnost a rozhodovat se - Osobnost orientovaná na lidi, která dokáže aktivně naslouchat a inspirovat ostatní - Silné zapojení do projektu a schopnost motivovat a vést Zaměst.
 • výhody : - Flexibilní začátek a konec pracovní doby - 25 dní dovolené a 3 sick days - Stravenky - Karta Benefity Cafeteria s měsičním nabíjením bodu - Penzijní připojištení

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost