Operátor výroby až 32 000 měsíčně, Rychvald
RIGHT INDICADA s.r.o.
Orlová, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Proč jít k nám?- Výborná dostupnost z Havířova i Ostravy - místo pracoviště Rychvald.- Čekají vás nenáročné normy a přátelský kolektiv k tomu.

Co Vás čeká?- Výroba světel do automobilů na výrobní lince - například šroubování, zacvakávání jednotlivých komponent světel,- práce v čistém prostředí.

Požadujeme : Co očekáváme od Vás?- Manuální zručnost,- ochota pracovat v 3směnném provozu, o víkendech.Nabízíme : Co Vám můžeme nabídnout?

 • Běžně si vyděláte 26 000 - 30 000 Kč,- nejlepší zaměstnanci měsíčně vydělají až 32 000 - 37 000 Kč hrubého (s přesčasy),- možnost zálohy 3 000 Kč každý týden,- dotaci na jídlo 24 Kč,- docházkový bonus 800 Kč,- výkonnostní odměnu až 22 % mzdy,- 25 dní dovolené,- 15% sleva na bydlení u našeho partnera Heimstaden,- zvýhodněný tarif na volání.
 • Práce není komplikovaná, je tedy vhodná i pro osoby, které mají zájem se učit nové dovednosti a zdokonalit se.Vzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost